Najnovšie recenzie zo sekcie Vypaľovací software

Overený zákazník Alza.sk Štefan

Pridané: 5. apríla 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Funguje správne
  • Nemá prepojovacie káble

Overený zákazník EDIS Overený zákazník

Pridané: 28. septembra 2015

Zakúpený v EDIS

• pracuje na prvé zapojenie
  • jednoduchý software
  • dobré výsledky

aj keď je cena trošku vyššia, vyhnete sa problémom pri inštalácii a ovládaní komplikovaného software.

Cyberlink PowerDVD 10 CZ

Cyberlink PowerDVD 10 CZ

Pridané: 7. marca 2014

• Veľmi dobrý v roku 2010, veľmi dobrá cena i dnes
  • Dnes je platná verzia 13, za tri roky sa vyvíjali aj bezplatné prehrávače voľne stiahnuteľné na internete

Zastaralé

Nero 12 CZ

Nero 12 CZ

Overený zákazník Qcomp Overený zákazník

Pridané: 5. decembra 2013

Zakúpený v Qcomp

• neskutočne zlá inštalácia cz

na 60%

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 8. marca 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• Pre dlhodobých používateľov programu Nero veľa nových možností a funkcii.
  • Tento program je od verzie Nero10 len v anglickom jazyku z 90-95% v češtine sú len nepodstatné názvy .
  • Pokyny a upozornenia čo je dosť podstatné sú len v anglickom jazyku nutnosť ovládania angličtiny na slušnej úrovni.
  • Pre osobu ktorá by začala s týmto programom je nepoužiteľná pokiaľ neovláda perfektne anglicky!!!!
  • Nieje možnosť nastavenia jazyka ako to bolo v predchádzajúcich verziach.
  • Niektoré aktualizácie znefunkčňujú určité funkcie potom je treba celý program odinštalovať a znovu nainštalovať a tú závadnú aktualizáciu neinštalovať.

Pre dlhodobých používateľov programu Nero veľa nových možností a funkcii.
Nieje možnosť nastavenia jazyka ako to bolo v predchádzajúcich verziách.
Ja osobne som tento program odinštaloval z dôvodu anglického jazyka už ma nebavilo pracne lúskať na čo ma program upozorňuje, čo sa ma pýta alebo o čom ma informuje a vrátil som sa k verzii Nero 9 ktoré je celé v českom jazyku.

Pridané: 1. júla 2012

• kdo neskusi ten nevie a nepozna
  • co len frfle

skus a potom kecej ked nevieš čo je dobre

Nero 9 Essentials Suite 1

Nero 9 Essentials Suite 1

Pridané: 11. novembra 2009

• Sofistikované ovládanie (najlepší vypaľovací systém na trhu).
  • Rýchle spúšťanie aplikácie Nero Start Smart.
  • Kompatibilnosť so všetkými dostupnými napaľovačkami.
  • Nízka cena.
  • Škoda, že nie je za túto cenu dostupný aj bez kúpy novej vypaľovacej mechaniky.

Najlepší vypaľovací na trhu za výbornú cenu. Ovláda sa jednoducho a nenáročnému používateľovi na napaľovanie CD/DVD nosičov určite dobre poslúži.

Nero Move It

Nero Move It

Pridané: 11. novembra 2009

• Prepracovaný systém napaľovania.
  • Podpora všetkých digitálnych zariadení (Mobil, PDA, ale aj digitálny fotoaparát).
  • Priama komunikácia s komunitnými webmi typu YouTube, My Nero a MySpace.
  • Priamy prenos obsahu zo zariadenia na zariadenie.
  • Sofistikovaná synchronizácia.
  • Vyššia cena (na trhu existuje i veľa freewarových alternatív).

Skvelý softvér s prepracovanou synchronizáciou. Podporuje všetky typy digitálnych zariadení, aj iPod, PSP atď. Pre priaznicov sociálnych sietí sa bude hodiť i podpora MySpace, YouTube a My Nero. Nevýhodu vidím vo vyššej cene - predsa len sa na webe nájdu i podobné freewarové programy, ktoré sú však kvalitatívne slabšie.

Zobrazujem 1 - 8 zo 8 recenzií